Stomo KIDS

Stomo Clinic

Stomatologia
Ortodoncja
Implantologia we Wrocławiu

Tworząc wrocławską klinikę stomatologiczną STOMO, zależało nam na tym, by było to takie miejsce, do którego sami chcielibyśmy chodzić. I to chodzić z przyjemnością

HOLISTYCZNA STOMATOLOGIA, CO TO ZNACZY DLA PACJENTA?


Najważniejsze było dla nas, aby pacjenci mieli zapewnioną pełną opiekę stomatologiczną.

Nie musieli biegać od specjalisty do specjalisty, żeby osiągnąć wymarzony uśmiech. Chodziło nam o oszczędność czasu, ale i o efektywność całego leczenia. Dlatego STOMO Clinic we Wrocławiu to świetnie współpracujący ze sobą zespół stomatologów wszystkich dyscyplin: od implantologii i chirurgii szczękowej, przez ortodoncję dorosłych i dzieci, protetykę, stomatologię estetyczną po klasyczną stomatologię zachowawczą dla osób w każdym wieku. Na miejscu wykonujemy pełną diagnostykę leczenia, zabiegi higienizacyjne, wybielające, pomagamy w nauce prawidłowej pielęgnacji. Nasz zespół tworzą pasjonaci stomatologii, którzy interesują się nowymi technologiami, wdrażają innowacyjne rozwiązania, biorą udział w międzynarodowych kongresach i workshopach, stale się doskonaląc i rozwijając. Dzięki temu możemy oferować we Wrocławiu stomatologię na światowym poziomie.

PLANUJEMY RAZEM Z PACJENTAMI


Pacjenci zaczynają przygodę ze STOMO Clinic od planu leczenia. Umawiając się na konsultację, zawsze otrzymujesz od nas plan działań ze wszystkich dyscyplin stomatologicznych. Nasi lekarze nie patrzą wąsko wyłącznie na swój zakres obowiązków, ale zawsze na bieżąco konsultują się między sobą, dzięki czemu wiesz, jakie zabiegi powinny być wykonane w prawidłowej kolejności i we właściwych odstępach czasu.

PACJENT MA WYBÓR


Przed rozpoczęciem leczenia przedstawiamy pacjentom alternatywne rozwiązania, zwłaszcza z zakresu protetyki, ortodoncji, implantologii. Wyjaśniamy, jakie są techniczne, medyczne i estetyczne zalety poszczególnych rozwiązań. To dla nas oczywiste, że ważne są także różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi technologiami. Wszystkie stosowane przez nas metody są skuteczne, wybór poszczególnych rozwiązań wpływa jednak na czas leczenia czy częstotliwość wizyt. Dopasowujemy plany leczenia do oczekiwań i potrzeb naszych pacjentów. Układamy harmonogramy działań dla klientów zagranicznych. Realizujemy także plany leczenia przed ważnymi uroczystościami, np. przed ślubami.

UŚMIECH PRZEDE WSZYSTKIM


Tworząc STOMO Clinic, myśleliśmy o miejscu, do którego sami chcielibyśmy chodzić. Z przyjemnością! Dlatego w klinice panuje przyjazna atmosfera. Niby zwykła rzecz, a jednak okazuje się, że „uśmiechniętych” klinik medycznych nie ma wcale tak wiele. Nasi stali pacjenci wchodzą do nas z szerokim uśmiechem na „dzień dobry”, bo wiedzą, że oprócz profesjonalnie wykonanych zabiegów, otrzymają od nas dużą dawkę humoru. Dobrze czują się u nas rodziny z dziećmi, ponieważ mamy autorskie patenty na najmłodszych pacjentów. Skutecznie rozładowujemy strach przed dentystą, specjalizujemy się w leczeniu trudnych pacjentów dentofobicznych. Zgodnie z naszym firmowym hasłem STOMO Clinic makes you smile, każdego potrafimy wprawić w dobry nastrój.

BEZ DOKTOROWANIA

Zastanawialiśmy się, czy o tym pisać,  ale może warto wiedzieć, że pacjenci na co dzień zwracają się do nas: „pani Aniu”, „panie Maćku” i darują sobie doktorowanie. Ta pełna sympatii atmosfera, którą nazywamy w skrócie „bez doktorowania”,  bardzo nam odpowiada. Skracanie dystansu pozwala pacjentom poczuć się jeszcze bardziej komfortowo. A dla nas to kolejny dowód na to, że wrocławskie STOMO Clinic jest odbierane jako miejsce z dobrymi wibracjami.

W CENTRUM WROCŁAWIA

Szybki dojazd i parking – to w dzisiejszych czasach podstawa wygodnych usług. Klinika stomatologiczna STOMO znajduje się w centrum Wrocławia, 3 minuty na piechotę od Sky Towera, w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Kruczej 2a. Na tyłach budynku (wjazd przez szlaban od ul. Kruczej) znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe dla naszych pacjentów. Auto możesz także zostawić przy Kruczej na bezpłatnych miejscach parkingowych wzdłuż ulicy.

DZIECI I DOROŚLI – NIE STAWIAMY BARIER

Zdarza nam się odbierać telefony z pytaniem, czy leczymy też dzieci. Dzwonią rodzice, którzy zostali odesłani od innych dentystów we Wrocławiu, niezajmujących się dziećmi. Dla nas to oczywiste, że dziecku należy się pełna opieka stomatologiczna od pierwszego zęba. Stosujemy autorskie metody pracy z dziećmi, dzięki którym czują się one u nas dobrze i z wizyty na wizytę coraz chętniej chodzą do dentysty. Prowadzimy także wczesne terapie ortodontyczne za pomocą ruchomych i stałych aparatów. A rodzice – dzięki naszemu podejściu do dzieci – odzyskują spokój i nie muszą denerwować się wizytami swoich pociech u stomatologa.

UDOGODNIENIA DLA PACJENTÓW

Pacjenci STOMO Clinic mają do dyspozycji bezpłatny parking i wygodny wjazd windą na 1. piętro budynku, dostosowany także dla osób niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych. W klinice możesz płacić za usługi zarówno gotówką jak i kartą. Oferujemy także wygodne finansowanie ratalne mediraty.pl. Dbając o samopoczucie pacjentów, przygotowaliśmy wygodną, klimatyzowaną  poczekalnię z odpowiednia liczbą miejsc. Liczymy na to, że wystrój kliniki wprowadza w pogodny nastrój,  zadbaliśmy o estetykę, system aromaterapii, nagłośnienie, możliwość oglądania telewizji w trakcie Nowością w klinice są słuchawki do słuchania muzyki, z których pacjenci mogą korzystać w trakcie wizyt. Słuchawki podłączamy także do telewizorów w gabinetach (Netflix), dzięki temu możesz obejrzeć serial podczas zabiegu stomatologicznego.

Zapraszamy Cię również do:

Dyplomy i certyfikaty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. 

Nasze specjalizacje

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek8.00 – 20.00

Sobota8.00 – 14.00

Grafik lekarzy

Sprawdź dostępność naszych lekarzy, następnie umów się na wizytę przez formularz kontaktowy albo zadzwoń do nas.

Kontakt


534 009 002

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowinkami? Zapisz się do naszego  newslettera już dziś!

Medi
Raty

Więcej szczegółów w naszej placówce.

Opinie pacjentów

Serdecznie polecam! Bez apelacyjnie najlepsze podejście do klienta !
Jakub

Oferujemy szereg usług stomatologocznych

Sprawdź naszą ofertę leczenia