dobry dentysta stomatolog Wrocław

Stomo ClinicMake You Smile

Pacjenci O nas

Opinie Google

STOMO Clinic | Stomatologia
4.2
Na podstawie 106 opinii
powered by Google
Kamila PKamila P
15:27 08 Jan 24
Trafiliśmy przypadkiem i Syn stwierdził, że do nikogo innego niż Pani Kamila nie pójdzie. Polecam wszystkim małym pacjentom!
Aleksandra PalaczAleksandra Palacz
19:04 09 Dec 23
Jedyna klinika stomatologiczna, do której chodzę z pełnym zaufaniem mimo ogromnego lęku przed dentystami 🙂 Pani doktor Ola jasno przedstawia plan leczenia, proponuje najlepsze rozwiązania, dba o samopoczucie pacjenta i wprowadza bardzo przyjazną atmosferę. Niedawno usuwałam dwie ósemki jednocześnie i również jestem zadowolona. Gabinety czyste, nowoczesne, a panie na recepcji super pomocne i sympatyczne. Polecam z całego serca 😀
Jestem zachwycona podejściem do małych pacjentów. Nasza pierwsza wizyta u dentysty zakończyła się uśmiechami, uściskami i chęcią zostania dentystą ❤️ dziękujemy za szybką, bezbolesną i sprawną obsługę.
Ivan KolomiietsIvan Kolomiiets
07:03 24 Oct 23
Pragnę serdecznie podziękować doktorowi Kacperowi Pietruszce. Pomimo poważnej sytuacji z zębami mądrości zapewnił mnie, że nie będzie to dla niego problemem. Krótko mówiąc, jest profesjonalistą i bardzo się cieszę, że go poznałem. Personel tej kliniki jest bardzo przyjazny i zawsze pomocny. Teraz jestem stałą klientką 🙂
Sandra FuchsSandra Fuchs
11:06 12 Sep 23
Jestem pacjentką kliniki od paru lat już, w tym czasie korzystałam z takich usług jak: uzupełnienia, nakładki ortodontyczne, botoks na bruksizm, usuwanie ósemek… i za każdym razem spotykam się z odpowiednią dozą wrażliwości, zrozumienia i po prostu profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wszystkie moje pytania zawsze są w odpowiedni sposób adresowane, także w trakcie rozmów telefonicznych z recepcjonistkami, w nagłych sytuacjach mogę liczyć na szybki termin przyjęcia. Oczywiście jest drogo, ale nie wiem, w których klinikach ortodontycznych jest aktualnie „tanio”? Jestem zadowolona z faktu, że w jednym miejscu mogę zaadresować wszystko, co jest związane z moimi zębami i zdrowiem jamy ustnej, do tego personel jest miły, profesjonalny, sprzęt nowoczesny, a gabinety czyste i przejrzyste.
js_loader