dobry dentysta stomatolog Wrocław

Stomo ClinicMake You Smile

wybielanie zębów wrocław

Wybielanie zębów Wrocław

STOMO Clinic | Stomatolog Wrocław Ortodonta | Implanty zębów | Bonding | Licówki wybielanie zębów Wrocław 1

Szukasz bezpiecznej i szybkiej metody wybielania zębów polecamy wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na spełnienie marzenia o śnieżnobiałym uśmiechu.

Podczas stosowania wybielania zębów lampą, następuje reakcja chemiczna powodująca ich rozjaśnianie.

Stosujemy także specjalne systemy wybielające do zębów wrażliwych.

W Stomo Clinic we Wrocławiu zajmujemy się również projektowaniem bezpiecznych szyn do wybielania nakładkowego. Alternatywą dla wybielania zębów jest też założenie licówek porcelanowych. Metodę zawsze jednak dopasowujemy do potrzeb pacjenta.

INFO

Bezpieczne

wybielanie zębów we Wrocławiu

Dlaczego wybielanie zębów w STOMO CLINIC?

Jak zawsze pozostaje pytanie – gdzie we Wrocławiu wykonać wybielanie zębów?

Zdecydowanie warto nam zaufać! Do procesu przystępujemy bowiem kompleksowo, interesują nas bowiem nie tylko śnieżnobiałe zęby, ale przede wszystkim to, aby były one zdrowe. Dlatego też dbamy o proces leczenia i dopiero potem zalecamy najlepszą metodę, dopasowaną także do potrzeb pacjenta, również w zakresie finansowym. Jeśli więc jest to niezbędne, to wcześniej zalecamy leczenie stomatologiczne, które jest bazą dla pięknego i zdrowego uśmiechu. Sprawdź więc, jak możemy Ci pomóc! Opinie na temat wybielania zębów w naszym gabinecie we Wrocławiu są bowiem bardzo pozytywne. Zostań więc kolejnym zadowolonym pacjentem!

wrocław wybielanie zębów

CENNIK

Wybielanie zębów Wrocław

Ile kosztuje wybielanie zębów Wrocław?

  • Wybielanie zębów metodą Philips Zoom White
    Wybielanie zębów lampą + wybielanie nakładkowe
    1800,00 

Tagi : laserowe wybielanie zębów Wrocław wybielanie nakładkowe Wrocław wybielanie zębów cena Wrocław wybielanie zębów Wrocław wybielanie zębów Wrocław cena wybielanie zębów Wrocław cena