dobry dentysta stomatolog Wrocław

Stomo ClinicMake You Smile

dziecko u dentysty - stomatolog dziecięcy we Wrocławiu

Stomatolog dziecięcy we Wrocławiu

dentysta dziecięcy we Wrocławiu - STOMO Clinic

Stomatolog dziecięcy we Wrocławiu? STOMO Clinic to gabinet stomatologiczny z kadrą przygotowaną do przyjaznego leczenia najmłodszych pacjentów i młodzieży. Specjalizujemy się także w prowadzeniu tak zwanych trudnych pacjentów – zarówno dzieci jak i dorosłych, którzy mają za sobą nieprzyjemne doświadczenia, a nawet cierpią na dentofobię. Rozładowujemy lęki, zmieniamy także nastawienie do wizyt u dentysty i przede wszystkim sprawiamy, że dzieci z chęcią dbają o zęby. Ważnym filarem stomatologii dziecięcej jest nasza ortodoncja pod kierunkiem dr Anny Dudy.

Odpowiednia rozmowa, specjalny język, którym się posługujemy w rozmowie z dzieckiem, i ogromne dawki humoru – sprawiają, że nasi mali pacjenci lubią wizyty u najlepszego dentysty dziecięcego we Wrocławiu. Stomatolog dziecięcy? Z nami to tylko dobre skojarzenia, a także pełen komfort dla pacjentów, już od najmłodszych lat.

INFO

Stomatolog dziecięcy we Wrocławiu – bez stresu i przyjaźnie

Godny zaufania stomatolog dziecięcy we Wrocławiu 

Szukasz dentysty dziecięcego we Wrocławiu? Dobrze trafiłeś! Jak widać, wykonujemy pełen pakiet usług dla najmłodszych pacjentów, którym dodatkowo gwarantujemy maksymalny komfort oraz minimalizację stresu związanego z leczeniem. Mamy w tym zakresie wieloletnią praktykę, dlatego jesteśmy polecani przez rodziców i opiekunów, chcących zapewnić swoim pociechom jak najlepszą opiekę.

Dziecięcy stomatolog protetyk stomatologiczny ? Czy dobry protetyk może, być dobrym stomatologiem dla dziec ? Należeć by trzeba odpowiedzieć, na pytanie, czy dzieci potrzebują protezy. Wszystkie jest zależne od sytuacji, która miała miejsce w życiu dziecka i co jest powodem tego typu potrzeby stomatologicznej.

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim problemie.

Stomatolog dla dzieci Wrocław? Tylko w STOMO CLINIC!

stomatologia dziecięca we Wrocławiu

CENNIK

Stomatolog dla dziecka

  • 330,00 450,00 
  • 170,00 
  • 170,00 
  • 150,00 

Tagi : dentysta dla dzieci Wrocław dentysta dziecięcy Wrocław dobry stomatolog dziecięcy Wrocław stomatolog dla dzieci Wrocław stomatolog dziecięcy Wrocław stomatolog dziecięcy Wrocław