dobry dentysta stomatolog Wrocław

Stomo ClinicMake You Smile

leczenie stomatologiczne ortodontka Stomo Clinic Wrocław przy pracy

Leczenie stomatologiczne Wrocław

Dentysta Wrocław Ortodonta Wrocław Implanty Wrocław, Centrum Stomatologiczne Stomo Clinic leczenie stomatologiczne 1

Przyjazne leczenie stomatologiczne w centrum Wrocławia – tak w skrócie można opisać ofertę Stomo Clinic. Zapewniamy pełną opiekę stomatologiczną dla osób w każdym wieku. Nasi lekarze to zgrany zespół stomatologów wszystkich dyscyplin,  dlatego przychodząc do nas na miejscu wykonasz pełną diagnostykę, wyleczysz wadę zgryzu, usuniesz ósemki, wstawisz implanty czy założysz licówki, a także wybielisz uśmiech. W Stomo Clinic pod jednym dachem pracują bowiem implantolodzy, chirurdzy, ortodonci, endodoncji, a także eksperci stomatologii estetycznej. Pomoc dentystyczna określana czasem mianem stomatologii w nagłym przypadku. O wyjątkowej atmosferze – znaku rozpoznawczym Stomo Clinic – świadczy także fakt, że nasza klinika jest ulubionym miejscem najmłodszych pacjentów. Mamy istotnie tajemne moce, które sprawiają, że dzieci czują się u nas dobrze. Pamiętajmy, że podstawowa opieka dentystyczna określana czasem zachowawczą, to jest to co nas wyróżnia.

Umów wizytę telefonicznie

+ 71 880 90 52 – Leczenie nakładkowe 

+ 71 880 90 53 – Leczenie ortodontyczne

+ 71 880 90 54 – Licówki porcelanowe i kompozytowe

+ 71 880 90 55 – Protetyka estetyczna: mosty i korony

+ 71 880 90 56 – Leczenie endodontyczne (kanałowe)

+ 71 880 90 57 – Stomatolog dziecięcy

+ 71 880 90 58 – Stomatolog dorośli

+ 71 880 90 59 – Implanty zębowe

INFO

Leczenie stomatologiczne – Wyróżniki

Stomo Clinic

  • Oprócz takich specjalności jak leczenie stomatologiczne, od lat specjalizujemy się w nowoczesnej ortodoncji opartej na bezligaturowych systemach Damon z USA. Leczenie wad zgryzu u dzieci z uzębieniem mieszanym także opieramy na aparatach stałych, choć oczywiście stosujemy też aparaty ruchome. Jako nieliczni w Polsce pracujemy również na prestiżowych aparatach Insignia, które współtworzymy indywidualnie dla naszych pacjentów w laboratoriach w Kalifornii. Nasz kolejny wyróżnik? Lecząc się u nas ortodontycznie, korzystasz na miejscu ze wsparcia logopedy klinicznego. 
  • Pełne leczenie stomatologiczne oznacza także, że wykonujemy wszystkie zabiegi leczenia kanałowego, także skomplikowane rewizje typu reendo. Do endodontów Stomo Clinic kierowani są nawet pacjenci ze złamanymi narzędziami endodontycznymi.
  • Chirurgia w Stomo Clinic cieszy się z kolei renomą przede wszystkim ze względu na precyzyjne i sprawne zabiegi usuwania ósemek. Wykonujemy wszystkie zabiegi chirurgiczne, które ratują zęby zagrożone usunięciem.
  • W implantologii pracujemy na najwyższej klasy implantach szwajcarskiej marki Neodent i Strauamnn, wykonujemy także szablony implantologiczne, również dla innych klinik. Warto jednak tutaj zaznaczyć, że leczenie stomatologiczne poprzedza zabiegi Implantologiczne, abyśmy upewnili się, że wszystko jest jak najbardziej w porządku przed samym zabiegiem wprowadzenia implantu.
  • We wszystkich tych działaniach wspiera nas najnowocześniejszy system diagnostyki – tomograf komputerowy CareStream Dental CS 9600. Z naszej diagnostyki korzystają nie tylko stomatolodzy, lecz także lekarze innych specjalizacji np. laryngologii.
  • Stomo Clinic to także ulubione miejsce dzieci, ponieważ opracowaliśmy autorskie metody oswajania stresu i komfortowego leczenia zębów u najmłodszych pacjentów. Stomatologia dziecięca to jeden z wyróżników Stomo Clinic Wrocław.
  • Zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym mamy w planach wprowadzić w roku 2024 wraz z otwarciem nowej, większej placówki.
  • Kolejnym celem naszej placówki na rok 2023 jest nawiązanie współpracy z Periodontologiem, się leczeniem chorób zębów przyzębia
leczenie stomatologiczne Wrocław - zespół Stomo Clinic