dobry dentysta stomatolog Wrocław

Stomo ClinicMake You Smile

leczenie stomatologiczne ortodontka Stomo Clinic Wrocław przy pracy

Leczenie stomatologiczne Wrocław

Przyjazne leczenie stomatologiczne w centrum Wrocławia – tak w skrócie można opisać ofertę Stomo Clinic. Zapewniamy pełną opiekę stomatologiczną dla osób w każdym wieku. Nasi lekarze to zgrany zespół stomatologów wszystkich dyscyplin,  dlatego przychodząc do nas na miejscu wykonasz pełną diagnostykę, wyleczysz wadę zgryzu, usuniesz ósemki, wstawisz implanty czy założysz licówki, a także wybielisz uśmiech. W Stomo Clinic pod jednym dachem pracują bowiem implantolodzy, chirurdzy, ortodonci, endodoncji, a także eksperci stomatologii estetycznej. Pomoc dentystyczna określana czasem mianem stomatologii w nagłym przypadku. O wyjątkowej atmosferze – znaku rozpoznawczym Stomo Clinic – świadczy także fakt, że nasza klinika jest ulubionym miejscem najmłodszych pacjentów. Mamy istotnie tajemne moce, które sprawiają, że dzieci czują się u nas dobrze. Pamiętajmy, że podstawowa opieka dentystyczna określana czasem zachowawczą, to jest to co nas wyróżnia.

Umów wizytę telefonicznie

+ 71 880 90 52 – Leczenie nakładkowe 

+ 71 880 90 53 – Leczenie ortodontyczne

+ 71 880 90 54 – Licówki porcelanowe i kompozytowe

+ 71 880 90 55 – Protetyka estetyczna: mosty i korony

+ 71 880 90 56 – Leczenie endodontyczne (kanałowe)

+ 71 880 90 57 – Stomatolog dziecięcy

+ 71 880 90 58 – Stomatolog dorośli

+ 71 880 90 59 – Implanty zębowe

INFO

Leczenie stomatologiczne – Wyróżniki

Stomo Clinic

  • Oprócz takich specjalności jak leczenie stomatologiczne, od lat specjalizujemy się w nowoczesnej ortodoncji opartej na bezligaturowych systemach Damon z USA. Leczenie wad zgryzu u dzieci z uzębieniem mieszanym także opieramy na aparatach stałych, choć oczywiście stosujemy też aparaty ruchome. Jako nieliczni w Polsce pracujemy również na prestiżowych aparatach Insignia, które współtworzymy indywidualnie dla naszych pacjentów w laboratoriach w Kalifornii. Nasz kolejny wyróżnik? Lecząc się u nas ortodontycznie, korzystasz na miejscu ze wsparcia logopedy klinicznego. 
  • Pełne leczenie stomatologiczne oznacza także, że wykonujemy wszystkie zabiegi leczenia kanałowego, także skomplikowane rewizje typu reendo. Do endodontów Stomo Clinic kierowani są nawet pacjenci ze złamanymi narzędziami endodontycznymi.
  • Chirurgia w Stomo Clinic cieszy się z kolei renomą przede wszystkim ze względu na precyzyjne i sprawne zabiegi usuwania ósemek. Wykonujemy wszystkie zabiegi chirurgiczne, które ratują zęby zagrożone usunięciem.
  • W implantologii pracujemy na najwyższej klasy implantach szwajcarskiej marki Neodent i Strauamnn, wykonujemy także szablony implantologiczne, również dla innych klinik. Warto jednak tutaj zaznaczyć, że leczenie stomatologiczne poprzedza zabiegi Implantologiczne, abyśmy upewnili się, że wszystko jest jak najbardziej w porządku przed samym zabiegiem wprowadzenia implantu.
  • We wszystkich tych działaniach wspiera nas najnowocześniejszy system diagnostyki – tomograf komputerowy CareStream Dental CS 9600. Z naszej diagnostyki korzystają nie tylko stomatolodzy, lecz także lekarze innych specjalizacji np. laryngologii.
  • Stomo Clinic to także ulubione miejsce dzieci, ponieważ opracowaliśmy autorskie metody oswajania stresu i komfortowego leczenia zębów u najmłodszych pacjentów. Stomatologia dziecięca to jeden z wyróżników Stomo Clinic Wrocław.
  • Zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym mamy w planach wprowadzić w roku 2024 wraz z otwarciem nowej, większej placówki.
  • Kolejnym celem naszej placówki na rok 2023 jest nawiązanie współpracy z Periodontologiem, się leczeniem chorób zębów przyzębia
leczenie stomatologiczne Wrocław - zespół Stomo Clinic