Panika przed leczeniem zębów.

Witam, mam duży problem z uzębieniem. Mam 35 lat i po ciąży zaczęły się problemy z uzębieniem. Zgrzytam zębami i nawet leczenie zachowawcze powoduje po wyleczeniu duży ból. Przeleczono mi kilka zębów kanałowo pod mikroskopem. jednak mimo małych ubytków każdy z nich zakończył się ekstrakcją. Jestem więc przerażona wizytą w kolejnej klinice, ogrom wydanych pieniędzy i bólem który sprawił, że omijam gabinet szerokim łukiem.

Mieszkam we Wrocławiu, ale panika przed wizytą mnie przerasta. Rozważam także leczenie pod narkozą, choć nie wiem, czy małe ubytki można tak leczyć. Najgorsze jest to, że czeka mnie usunięcie ósemki, która jest w 90% w dziąśle. Jednak jest tak przewrócona i związana podobno z nerwami twarzowymi, że ryzyko sprawia, że nadal ją mam. Jestem już załamana, bo chcę cieszyć się zdrowiem i macierzyństwem, ale dolegliwości z zębami nie dają mi żyć normalnie. Chciałabym znaleźć kogoś, kto z pełnym zaangażowaniem postawi mnie na nogi i pozwoli wierzyć, że wspaniali stomatolodzy istnieją. Proszę więc o pomoc. Anna

Pani Anno, jeżeli to możliwe, to proszę przesłać drogą mailową na adres: kontakt@stomo.pl zdjęcia RTG aktualnego stanu Pani uzębienia, jeżeli Pani posiada, chętnie się wówczas wypowiem. Gratuluję także, że odważyła się Pani wykonać pierwszy krok i do nas napisać.