Monika Oleniacz

.

Miło nam przedstawić dr Monikę Oleniacz, cenną członkinię naszego zespołu, specjalizującą się w stomatologii ogólnej i stomatologii dziecięcej.

Monika to stomatolog z powołania, ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie medycznym im. piastów śląskich we Wrocławiu.

Od tego czasu nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić swoim pacjentom najlepszą możliwą opiekę. Jej specjalizacja, stomatologia dziecięca, to wyjątkowy obszar medycyny wymagający nie tylko doskonałych umiejętności technicznych, ale również empatii, cierpliwości i zrozumienia dla potrzeb najmłodszych, oraz bardzo dobrego porozumienia z rodzicem małego pacjenta

Monika ma naturalny talent do pracy z dziećmi. Dzięki swojej ciepłej, spokojnej naturze i umiejętności budowania relacji z małymi pacjentami, jest w stanie przeprowadzić nawet najbardziej lękliwe dzieci przez proces leczenia stomatologicznego. Jej głównym celem jest zapewnienie, że każde dziecko opuszcza jej gabinet z uśmiechem na twarzy i pozytywnymi skojarzeniami z wizytą u dentysty.

Oprócz pracy z dziećmi, dr Oleniacz jest również stomatologiem ogólnym, świadczącym usługi na najwyższym poziomie dla pacjentów w każdym wieku. Jej umiejętność dostosowania się do potrzeb każdego pacjenta, niezależnie od wieku, czyni ją bardzo dobrym lekarzem dla całej rodziny.

Dr Monika Oleniacz to lekarz, który łączy w sobie pasję, empatię i profesjonalizm. Jest niezwykle cenną częścią naszego zespołu i każdego dnia przekłada swoje umiejętności i wiedzę na najwyższą jakość opieki stomatologicznej dla naszych pacjentów.