Kacper Pietruszka

Foto

dr Kacper Pietruszka

Dr Kacper Pietruszka to wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej i implantologii. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej oraz cenionym wykładowcą na krajowych sympozjach.

Studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończył w 2012 roku. Fascynacja tematyką schorzeń głowy i szyi oraz potrzeba nieustannego rozwoju zaowocowały ukończeniem 6-letniego kształcenia specjalizacyjnego prowadzonego w dwóch ośrodkach: Miejskim Szpitalu Zespolonym im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie oraz Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej USK we Wrocławiu.

Dr Pietruszka jest niezwykle doświadczonym chirurgiem, realizującym skomplikowane zabiegi chirurgiczne i implantologiczne. W swojej pracy skupia się na zagadnieniach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej twarzy, gdzie ingerencje związane są często z lękiem. Dlatego stara się towarzyszyć i przeprowadzać swoich pacjentów przez cały proces leczenia, aby czuli się w pełni bezpiecznie i byli zadowoleni z efektów.

To zaangażowanie w pracę oraz nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że dr Pietruszka jest jednym z najbardziej szanowanych specjalistów w swojej dziedzinie.

Wyróżnia go nie tylko ogromne doświadczenie i specjalistyczne umiejętności, ale także indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zrozumienie i empatia to dla dr Pietruszki nie tylko hasła, ale codzienność. Stale dąży do tego, aby zapewnić najwyższy komfort oraz satysfakcję pacjenta podczas każdego etapu leczenia.

Zarówno w kraju, jak i za granicą, regularnie uczestniczy w szkoleniach i stażach klinicznych, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w chirurgii szczękowo-twarzowej. Jego wiedza i doświadczenie są źródłem inspiracji dla młodszych lekarzy i studentów, których często prowadzi na konferencjach i sympozjach.

Dr Pietruszka jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają doświadczonego i zaangażowanego chirurga szczękowo-twarzowego. Jego zdecydowanie i precyzja, połączone z głębokim zrozumieniem potrzeb pacjenta, czynią go jednym z najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie.

Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i umiejętności dr Kacpra Pietruszki, aby odkryć na nowo komfort i pewność, które niesie ze sobą profesjonalna opieka stomatologiczna.

Serdecznie zapraszamy do omówienia wizyty -> GRAFIK ONLINE

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym cennikiem -> CENNIK