Implanty zębowe- dlaczego warto zdecydować się na sprawdzone implanty?

Czy implanty zębów są bezpieczne
Implanty zębowe - czy są bezpieczne ?
Implanty zębowe w Stomo Clinic, uzupełnienia braków zębów z użyciem Szwajcarskich Implantów.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego warto wybierać sprawdzone implanty zamiast tańszych alternatyw? Jeśli tak, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Tym bardziej, jeżeli cen dla uzupełnienie jest zabiegiem, który powinien być do końca życia.

Wprowadzenie do tematyki braków zębów i implantów

Brak jednego lub kilku zębów może poważnie wpłynąć na jakość życia osoby. Estetyka uśmiechu, zdolność żucia czy mówienia – to tylko niektóre z aspektów, które mogą ucierpieć. Jednym z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych rozwiązań tego problemu są implanty zębowe.

Implanty zębowe? co to jest ? tak naprawdę

Implanty zębowe to małe śruby wykonane z biokompatybilnego materiału, najczęściej tytanu, które są wszczepiane w kość szczęki. Pełnią one rolę korzenia zęba. W branży Stomatologicznej wyróżnia się wiele firm. Jednak warto wiedzieć, że tylko renomowane placówki decydują się na prowadzenie zabiegów z użyciem najlepszych materiały∑

Jak działają implanty zębowe

Po wszczepieniu implantu w kość, następuje proces jego osteointegracji, czyli łączenia się z kością. Po zakończeniu tego procesu, na implancie mocuje łącznik, na którym finalnie mocuje się koronę zęba, która zastępuje brakujący ząb.

Zalety używania implantów zębowych

Implanty są trwałe, estetyczne i funkcjonują jak naturalne zęby. Oferują one pewność i komfort użytkowania, a także zachowują naturalną strukturę kości. Uzupełnienie braku zębowego jest bardzo ważne z punktu widzenia ewentualnych powikłań związanych z brakiem stymulacji kości. Innymi słowy. Im dłużej zwlekamy z uzupełnieniem braku zęba, tym więcej problemów może się pojawić w przyszłości co będzie wiązało się z ewentualnymi dodatkowymi zabiegami, oprócz czystego zabiegu wprowadzenia implantu.

Dlaczego braki zębów są problemem?

Estetyka i pewność siebie

Kompleksy związane z brakami w uzębieniu mogą wpływać na samoocenę i pewność siebie.

Funkcje żucia i mówienia

Braki zębowe mogą utrudniać żucie i wpływać na artykulację słów, co może prowadzić do problemów z mówieniem, a także mogą prowadzić do wytworzenia wady zgryzu, co później może prowadzić do leczenia ortodontycznego

Znaczenie wyboru dobrej kliniki implantologicznej

Jakość świadczonych usług

Wybór renomowanej placówki gwarantuje precyzyjne i bezpieczne przeprowadzenie zabiegu wszczepienia implantu. Doświadczeni lekarze, którzy pełnią dyżury – na to warto zwrócić uwagę przy kierowaniu się wyborem placówki.

Bezpieczeństwo pacjenta

Dobra klinika dba o najwyższe standardy sterylności i korzysta z nowoczesnych technologii. Komunikacja z pracownią protetyczną również są ważne w późniejszej fazie leczenia, ponieważ to właśnie pracownia protetyczna będzie dbała o to, aby kolor wykonanej korony był zbliżony do koloru pozostałych zębów.

Dlaczego warto wybrać Stomo Clinic?

Doświadczenie i profesjonalizm

Stomo Clinic posiada zespół doświadczonych lekarzy, którzy specjalizują się w implantologii i mają na koncie tysiące udanych zabiegów. Ważne również jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji przez lekarza.

Nowoczesna technologia i sprzęt

Klinika korzysta z najnowocześniejszego sprzętu oraz technologii, co zapewnia skuteczność i trwałość przeprowadzonych zabiegów. Podczas każdego wprowadzeniu Implantu należy wykonać badanie CBCT. Nasz placówka wyposażona jest w jeden z najnowocześniejszych aparatów do wykonywania CBCT na świecie.

Podsumowanie i rekomendacja

Wybierając klinikę Stomo Clinic, decydujesz się na profesjonalizm, doświadczenie oraz najwyższej jakości usługi. Dbaj o swój uśmiech i inwestuj w sprawdzone rozwiązania. O cenach zawsze mówimy otwarcie podczas konsultacji z naszymi lekarzami, ale również zapraszamy do naszego cennika

FAQ

 1. Czy implanty zębowe są bezpieczne?
  • Tak, jeśli zabieg jest przeprowadzony przez doświadczonego lekarza w renomowanej klinice, takiej jak Stomo Clinic.
 2. Jak długo służy implant zębowy?
  • Przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnych kontrolach implant może służyć nawet przez całe życie.
 3. Czy wszczepienie implantu jest bolesne?
  • Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, więc pacjent nie odczuwa bólu.
 4. Ile kosztuje implant w Stomo Clinic?
  • Koszt implantu zależy od wielu czynników, dlatego warto skontaktować się bezpośrednio z kliniką i dowiedzieć się więcej.
 5. Czy Stomo Clinic oferuje gwarancję na implanty?v
  • Tak, klinika oferuje gwarancję na wszczepione implanty, co potwierdza ich jakość. Zapraszamy do naszego regulmianu dotyczącego gwarancji