Anna Duda

Dentysta Wrocław Ortodonta Wrocław Implanty Wrocław, Centrum Stomatologiczne Stomo Clinic 1
dr Anna Duda

Z dumą przedstawiamy Dr Annę Dudę, wybitną specjalistkę w dziedzinie ortodoncji i jednocześnie właścicielkę naszej kliniki, Stomo Clinic oraz wieloletniego członka PTO ( Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego) oraz AAO ( American Association of Orthodontists).

Anna to prawdziwa pasjonatka swojej dziedziny, zdecydowanie zasługująca na miano eksperta w leczeniu ortodontycznym za pomocą nakładek.

Ukończenie studiów medycznych na Akademii Medycznej we Wrocławiu to dopiero początek Anny w świecie medycyny. Od tamtego momentu, z niezłomną determinacją i zaangażowaniem, kontynuuje naukę i doskonalenie swoich umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach ortodontycznych na całym świecie. Swoją wiedzę z różnych zakątków globu przekłada na praktyczne zastosowania w naszej klinice, zapewniając pacjentom najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne metody leczenia.

Specjalizując się w ortodoncji nakładkami, Dr Duda wierzy, że za pomocą tej innowacyjnej metody jest w stanie skorygować każdą wadę zgryzu. Jej zdolność do precyzyjnego diagnozowania i skutecznego leczenia złożonych przypadków zyskała jej renomę jako jednej z najbardziej cenionych ortodontek w naszym regionie.

Ale Anna to nie tylko wybitna specjalistka, ale także wizjonerka. Jako właścicielka Stomo Clinic, zapewnia, że każdy aspekt naszej działalności odzwierciedla jej wysokie standardy jakości i etyki zawodowej. Jej cel to nie tylko leczenie, ale także edukacja pacjentów, aby mogli oni podejmować świadome decyzje dotyczące swojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jej zaangażowanie, pasja i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że Dr Anna Duda jest nie tylko inspirującą liderką, ale także niezastąpioną częścią naszego zespołu. Jest prawdziwym skarbem naszej kliniki i gwarantem najwyższego poziomu opieki ortodontycznej dla wszystkich naszych pacjentów.

Serdecznie zapraszamy do omówienia wizyty -> GRAFIK ONLINE