534 009 002

Godziny otwarcia

pon - pt: 8.00 - 20.00
sobota: 8.00 - 14.00

Lokalizacja
ul. Krucza 2, Wrocław 
100 metrów od SkyTower

Stomatologia dziecięca

Stomo Clinic | Stomatologia dziecięca

Slider

Stomo Clinic to również gabinet stomatologiczny z kadrą przygotowaną, by leczyć małego pacjenta.

Przyjmować dzieci jak i dorosłych,którzy wizytę u Stomatologa nie traktują jako nic bardzo przyjemnego :), a może nawet posiadają dentofobię

Slider

Mali pacjenci ( dzieci ), mają możliwość spędzić czas w specjalnie wydzielonej dla nich strefie. Dorośli natomiast, kiedy pojawiają się z dzieckiem na stoją wizytę, mogą na nas w 100% liczyć, że zajmiemy się ich pociechą, by wizyta rodzica odbyła się z poczuciem, że dzieci są bezpieczne.
Nasz kącik dla dzieci idealnie odwróci uwagę dzieci i pozwoli zapomnieć o zbliżającej się wizycie lub przeglądzie stomatologicznym.
W Stomo Clinic nasze podejście do małego pacjenta opieramy na doświadczeniu dr Anny Duda

Która z sukcesami przez 10 lat wyleczyła tysiące małych pacjentów.

Dzięki swojemu doświadczeniu opracowała metodę, która funkcjonuje w naszym gabinecie, i która pomaga nam na odpowiednie skomunikowanie się z pacjentem.
Rozmowa, zabawa, śmiech, sprawiają, że stomatologia dziecięca przestaje być straszna, jak początkowo wydaje się dzieciom u stomatologa. Jednak na powyższe stwierdzenie, wpływa równiez współpraca z rodzicem, która jest nie nieodzownym elementem wizyty.
Skuteczne wyleczenie zęba mlecznego z próchnicy, bez bólu i z doskonałym efektem w postaci białego lub kolorowego wypełnienia – jeśli takie jest życzenie małego pacjenta.
Dobry stomatolog dziecięcy musi rozmawiać ze swoimi pacjentami.

Musi dostosowywać swoją postawę do tego, jak zachowuje się dziecko.

Dzieci, które mają odbyć swoją pierwszą wizytę w życiu, ale i są takie których jesteśmy trzecim lub czwartym gabinetem, gdzie wcześniej niestety byli lekarze z mniejszym doświadczeniem i sobie nie poradzili, a dziecko jest zrażone do gabinetu stomatologicznego.
To również jest naszym zadaniem, by pokazać dziecku, że nie ma się czego bać, i że Stomo Clinic jest dobrym wyborem, a nasza doświadczona kadra, we współpracy z rodzicem wyleczy ząbki.
Pamiętajmy, że dzieci, które przychodzą w nowe miejsce jakim jest gabinet stomatologiczny, mogą być wystraszone, zdenerwowane, zaskoczone.

Mogą nie mieć doświadczenia – czego mają się spodziewać.